Dofinansowanie projektu" Z życie Reymontowskie wsi"

Łódzki Dom Kultury w 2017 r. po raz piąty ogłosił nabór wniosków dotyczący współorganizacji projektów kulturalnych na terenie województwa łódzkiego. Tym razem konkurs dotyczył projektów związanych z wojewódzkimi obchodami Roku Reymontowskiego, bowiem w tym roku przypada 150. rocznica urodzin Władysława Stanisława Reymonta, którego życie i twórczość były silnie związane z naszym regionem.

Nasz złożony projekt pod tytułem ?Z życie Reymontowskie wsi? - cykl wydarzeń na terenie Gminy Sławno promujących 150 rocznicę urodzin Władysława Stanisława Reymonta uzyskały dofinansowanie ze środków Łódzkiego Domu Kultury Instytucji Kultury Samorządu Województwa Łódzkiego.

O szczegółach projektu będziemy informować na bieżąco na stronach internetowych Gminnego Ośrodka Kultury.