II miejsce dla kabaretu Wesołe Babki z Kozenina

W dniach 25 i 26 kwietnia 2017 roku w Łódzkim Domu Kultury odbył się III Wojewódzki Przegląd Twórczości Dojrzałej ?Przystanek 60+?. Tematem spotkania, był teatr i kabaret. W ciągu dwóch dni Przeglądu w ŁDK zaprezentowało się 19 grup teatralnych oraz kabaretowych z 13 miejscowości województwa łódzkiego. Gminę Sławno reprezentował kabaret Wesołe Babki z Kozenina, który za przedstawienie ?Wiejski wywiad? zajął II miejsce. W kabarecie wystąpiły: Zofia Podpora, Marzena Włodarczyk, Danuta Nowakowska, Irena Zdulska, Elżbieta Kaliszczak, Bożena Franczak. Laureatki zostały nagrodzone przez marszałka województwa łódzkiego Witolda Stępnia.   Wojewódzki Przegląd Twórczości Dojrzałej to cykliczna impreza, której głównym celem jest aktywizowanie, wspieranie i integracja środowisk seniorskich z całego regionu oraz promocja twórczości amatorskiej ludzi dojrzałych.                                                                  Serdecznie gratulujemy wspaniałego sukcesu  i życzymy następnych.